Gépészmérnök gyakornok

Partnerünk egy autóipari alketrész beszállító iparágban meghatározó multinacionális cég. Ezúttal a bonyhádi egységbe keresünk műszaki tanulmányokat folytató gyakornokot.

Feladatok:

  • Munkautasítások aktualitásának/megfelelőségének ellenőrzése
  • Ciklusidő analízis
  • Mappastruktúra tökéletesítése
  • 3D felületmodellezés (Solid Edge)
  • Folyamateljárások fordítása, átdolgozása (Angol)
  • Belső selejt csökkentésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Műszaki tanulmányok folytatása (Aktív hallgatói jogviszony, ideális: gépészmérnök)
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • Pontosság, precízség, magabiztosság, kezdeményező készség és önállóság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • br. 1300 Ft/óra munkabér
  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető diákmunka

Jelentkezés Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra. Kollégáink néhány munkanapon belül felkeresik a megadott elérhetőségeken!

Bonyhád
Part time

Published on 15.10.2020