Gépészmérnök/Gépész fejlesztőmérnök (Mechanical Engineer)

# ProE/Creo

# robotraktárfejlesztés

# szabadhétvége

# jófizu

Az idén 30 éves Unix Autó a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Technológiai fejlesztő központunk magasan képzett mérnök csapata elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével és automatizálással foglalkozik. A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A fejlődésnek köszönhetően csapatunk tovább bővül, ezért budapesti munkavégzéssel új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZMÉRNÖK / GÉPÉSZ FEJLESZTŐMÉRNÖK

(MECHANICAL ENGINEER)

Amit kínálunk:

  • Jövedelem: tapasztalattól függően havi bruttó 600.000 – 750.000,- Ft + juttatások
  • Mobiltelefon magáncélra is
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Családbarát és kiszámítható munkaidő (08.00 – 17.00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Feladatok:

  • A fejlesztési projekt végig követése az átadásig
  • Egyedi, automatizált célgépek tervezése, fejlesztése
  • Műszaki dokumentációk készítése
  • Prototípusok gyártásának előkészítése, koordinálása
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása

Elvárások:

  • Gépészmérnök /Mechatronikai mérnök végzettség (Bsc, Msc)
  • Legalább 3-5 éves fejlesztői, tervezői tapasztalat
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat 3D-s géptervezés területén (SolidWorks, Inventor), ProE/Creo tervezőszoftver magas szintű ismerete előny
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat előny
  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek előny

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.ker 70%

Budapest IX.ker 30%

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 30.09.2020