Gépész tervezőmérnök

Gépészmérnököket

keresünk gépipari partnercégünkhöz Debrecenben.

Főbb feladatok:

  • Közreműködés egyedi – főleg a folyékony élelmiszeripar és üdítőipar számára készülő – berendezések mechanikus tervezésében
  • Egyedi vevői igények műszaki megoldásainak azonosítása és kialakítása
  • Műszaki rajzok és dokumentációk készítése, napra készen tartása, archiválási feladatok menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Előny 1- 3 éves releváns tapasztalat gyártó berendezések tervezésében, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Tervező programok ismerete (preferáltan AutoCAD és SolidEdge)
  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat (preferáltan SAP)
  • Tárgyalási szintű, aktív angol és/vagy német nyelvtudás alapfeltétel (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
  • Németországi betanulás vállalása (maximum 2-4 hét)

Amit a cég kínál önnek:

  • Multinacionális vállalati környezet, változatos feladatok
  • Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag

Kezdés: Azonnal

Munkavégzés helye: Debrecen

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Bachelor
Master

Published on 08.07.2020