Gépészeti karbantartó mérnök

Nemzetközi vállalatcsoport magyarországi vállalata, a Ravaber Hungary Kft. Alsózsolcán épülő,
kőzetgyapot szigetelőanyagot gyártó üzeme pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Munkavégzés helye: Alsózsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai mérnök / gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • 2D/3D tervezőprogramok használatában való jártasság
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség, szervező készség, analitikus gondolkodás
  • Erős csapatszellem

Feladatok:

  • Üzemelés során bekövetkező gépi, épületgépészeti javítások azonnali megoldása.
  • Súlyponti karbantartási feladatok feltárása és azok megoldásának koordinálása (külső és belső forrásokkal).
  • Karbantartási dokumentumok, kezelési utasítások készítése, aktualizálása.
  • Karbantartási jelentések, kimutatások készítése, költségek nyomon követése, (költség csökkentő) projectek támogatása.

Előny:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP-MM)
  • Karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat (2-3 év)

Bérezés

  • Kimagasló bérezés
  • Cafetéria juttatások
  • Munkába járás támogatása

Munkarend

  • A gyár indulásig egy műszak, később ez változhat.

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Blaskó Adrienn, irodavezető
Ravaber Hungary Kft.

Alsózsolca, 3571 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years
Bachelor

Published on 17.10.2020