20 ÉV IPARI TAPASZTALAT
Mérnöki és Szakértői tevékenységek

SZOLTERV Kft.
Ipari és Szénhidrogénipari Tervező és Szolgáltató Mérnöki Iroda Kft. 5000 SZOLNOK, Mária út 37. 1024 BUDAPEST, Lövőház utca 7-9 web: www.szolterv.hu
Magyarország egyik vezető tervezési és mérnökszolgáltatást szolgálgatást nyújtó cégénél szeretnél ipari projektekben részt venni?
Lehetőségnek és kihívásnak tekinted az ipar meghatározó területein végzett mérnöki munkát?
Érdeklődő vagy a mérnöki eszközök és alkalmazások tekintetében?

Nálunk a helyed, mert az ipari különböző területein Megrendelőink számára professzionális mérnöki megoldásokat nyújtjuk!

A SZOLTERV Kft. több mint 20 éves szakmai tevékenysége révén az egyik legmeghatározóbb szereplője a hazai iparnak. Szervezetünk komplex megoldásokat biztosít az olaj- és gázipari, vegyipari, továbbá feldolgozóipari területeken a technológiai tervezés, üzemtervezés, készülék és berendezés tervezés, irányítástechnikai és villamos energiaellátás tervezésén keresztül, számos mérnökszolgáltatási - szakértői tevékenységgel együtt.

Szolnok-i és Budapest-i székhelyű mérnökirodáinkban csapatmunkában és egyénileg, kezdő és vezető tervezőként, továbbá projectmérnökként is dolgozhatsz. Ipari megrendelőink megbízásait, modern mérnökeszközökkel és hatékony tervezési rendszerrel teljesítjük. A működésünk, ipari környezetünk és kihívásaink lehetőséget adnak Kollégáinknak a folyamatos szakmai fejlődésére.

Cégünk a jelenlegi üzleti területein, illetve piaci szegmensein vállalkozási tevékenységének bővítéséhez kapacitás- és kompetenciafejlesztést kíván végrehajtani, melyhez az alábbi szakmai területen munkatársat keres:

Irányítástechnikai tervező / vezető tervező mérnök

Az alábbi feladatok várnak rád

  • megvalósítás helyszínén, ipari terepen felmérés, egyeztetés
  • PFD - folyamatábra és P&ID műszett csőkapcsolási rajz kialakításában aktív részvétel
  • I/O listák, monitoring point list, logikai összefüggési ábra / cause and effect diagrammok készítése
  • terepi eszközök, műszerek specifikálása, gyártói és beszállítói ajánlatkérések elkészítése
  • terepi eszközök installációjának (telepítés, bekötés, hook up-ok), terepi kábelezés tervezése
  • mérő és szabályzóköri rajzok, műszerszekrények tervezése
  • SCADA rendszerek, automatizálás tervezése
  • folyamatműködés kockázatelemzésén,  Hazop-on részvétel
  • tervezés során belső és külső egyeztetéseken kooperáció
  • kivitelezési és engedélyezési dokumentumok és dokumentációk összeállítása
  • tervezői művezetésben és változáskezelésben történő részvétel

Előnyök, Te vagy az ideális jelentkező

  • felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • min 3-5 év tervezési tapasztalat a folyamatirányítás, ill. SCADA rendszerek területén
  • MS-Office alkalmazások és Auto Cad gyakorlati szintű ismerete
  • primerműszerek és terepi eszközök, ATEX -robbanásbiztos megoldások, HMI, PLC és DCS rendszerek ismerete
  • ePLAN tervezői szoftver felhasználói szintű ismerete
  • műszaki jogszabályi környezet ismerete
  • ipari környezetben szerzett tervezési gyakorlat
  • analitikus gondolkodás, megoldás-orientált személet
  • pontosság és precizitás
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • csapatmunkára való készség
  • Angol nyelvtudás
  • Tervezői jogosultságok: V; EN-VI; MSZ EN 60079-14- vizsga
  • B- kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk számodra

  • változatos és komplex szakmai feladatokat
  • ipari környezetet a mérnöki tudás és gyakorlat fejlesztésére
  • szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőséget
  • korszerű mérnökeszközök alkalmazhatósága végett hatékony munkavégzést
  • versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat
  • hosszú távú munkalehetőséget, stabil és kiegyensúlyozott munkakörnyezet
  • innovatív gondolkodást és támogató csapatszellemet,

A munkavégzés helye és a munkakörnyezet

  • munkavégzés helyszínére Budapest-i  (1024 Budapest, Lövőház utca 7-9) vagy a Szolnok-i (5000 Szolnok, Mária út 37.) mérnökirodáinkban van lehetőség
  • a mérnöki feladatainkra jellemzően heti/havi gyakoriságú ipari-helyszínű bejárásra is szükség és lehetőség van
  • munkakörnyezetet és irodáink modern és inspiráló felszereltségűek
  • a mérnökirodáinkat a KKV szektorra jellemző családias légkör jellemzi
  • a csapatszellemet és kooperációt rendszeres céges rendezvényekkel erősítjük
TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!
KÜLD EL JELENTKEZÉSED MIHAMARABB AZ ALÁBBI CÍMRE ÉS GYERE EL HOZZÁNK SZEMÉLYES TALÁLKOZÓRA!
JELENTKEZÉSED AZ ALÁBBI SZERINT TUDOD BENYÚJTANI
  • a jelentkező szakmai pályáját részletesen bemutató fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, a fizetési igény megjelölésével,
  • amennyiben további információ szükséges úgy a www.szolterv.hu-n is tájékozódhatsz

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Budapest
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 15.10.2020