Gépész karbantartó

Iparágában meghatározó
Hajdúsági Sütödék élelmiszer-ipari cégcsoport keres
Berettyóújfaluban lévő üzemébe

gépész karbantartó

munkakörbe munkatársat

Feladatok:

  • Gépek, berendezések karbantartása, beállítása, üzemeltetése
  • Problémafeltárás, javítási munkák, mechanikus, pneumatikus gépek meghibásodása esetén
  • Megelőző karbantartás elvégzése, folyamatos fejlesztés a gépeken és tartozékain
  • Hibák feltárása, javítások a berendezések maximális rendelkezésre állásának biztosítása érdekében

Elvárások:

  • Gépszerelő és karbantartó/géplakatos végzettség
  • Karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés
  • Jogosítvány

Előny:

  • Mechatronikai végzettség
  • Forgácsoló szakmai ismeret
  • Élelmiszeripar területén szerzett gyakorlat

A fényképes pályázatokat munkabérigény megjelölésével „Gépész karbantartó Berettyóújfalu” jeligével kérjük megküldeni.

Berettyóújfalu
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 02.08.2020