Építsd velünk a jövődet, legyél GÉPÉSZ KARBANTARTÓ a Cembrit Kft-nél!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Termeléshez tartozó PLC vezérelt gépek, hidraulikus és pneumatikus berendezések megelőző karbantartása, a folyamatos rendelkezésre állás biztosítása.
  • A felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi meghibásodások megelőzése.
  • Szerszámok, műszaki eszközök javítása, karbantartása, felújítása.
  • Napi, heti, havi és eseti állapotvizsgálatok, ellenőrzések, hibafeltárások elvégzése.
  • Karbantartási listák, ütemtervek követése.
  • Hibaelemzéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése.
  • Gépcsoport(ok) műszaki állapotának felügyelete.
  • Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.

Rólunk röviden:

A svájci Swisspearl tulajdonában álló nyergesújfalui gyárunkban prémium minőségű, szálcement alapú homlokzati elemek gyártásával foglalkozunk és egyedi technológiával előállított, kimagasló minőségű burkolólapokat biztosítunk az építőipar számára, különböző színekben és méretekben.

Mire van szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Lakatos, géplakatos, gépész, karbantartó, vagy ezekkel egyenértékű végzettséggel.
  • Gyártásban, termelő gépek karbantartásában szerzett tapasztalattal.

Mit kínálunk cserébe?

  • A felelősségedhez, tapasztalatodhoz igazított bérezést.
  • Évi bruttó 450.000 Ft cafetéria keretet.
  • Biztos vállalati hátteret, kiszámíthatóságot.
  • Egyéb juttatásokat, pl. nyári tábor dolgozóink gyermekeinek, iskolakezdési támogatás

Gépész karbantartó

Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 24.11.2022