Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ FEJLESZTŐMÉRNÖK
(16-0228)

pozícióba.

Feladatok:

  • A meglévő és új termékek fejlesztésében való aktív részvétel,
  • A termék szabványok és előírások szerinti ellenőrzése,
  • Mérések elvégzése és az eredmények analizálása,
  • Fejlesztési projektek vezetése, koordinálása.

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzetben is biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0228”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

GÉPÉSZ FEJLESZTŐMÉRNÖK (16-0228)

Heves
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 27.11.2020