GYÁRTÓSORI KULCSGÉPKEZELŐ (két műszakos munkarend)

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

GYÁRTÓSORI KULCSGÉPKEZELŐ (két műszakos munkarend)Feladatok

  • Gyártósori berendezések beállítása és önálló kezelése kétműszakos munkarendben
  • Meghibásodás esetén javaslattétel a hiba elhárítására, majd a hibák elhárításában való aktív részvétel
  • A termelés folyamatosságának biztosítása az elvárt minőségi és mennyiségi célokat figyelembe véve
  • Új gépkezelő kollégák betanítása, az oktatás szervezése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Gépbeállításban és termelésfelügyeletben szerzett tapasztalat
  • Pontos munkavégzés, kollégák munkájának sikeres támogatása, szervezése
  • Két műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helyeKecskemét környéke

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÓSORI KULCSGÉPKEZELŐ (két műszakos munkarend), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Bács-Kiskun
Full time

Published on 14.05.2022