Feladatok:

  • Gyártósori automata és félautomata gépek beállítása, üzemeltetése
  • Részvétel a tervszerű karbantartási munkákban
  • Üzemzavar esetén hibakeresés, hibaelhárítás, javítás
  • Átállásokban való közreműködés
  • Gépek 5S állapotának fenntartása
  • Napi szintű riportálás és műszakátadás

Elvárások:

  • Gépgyártás/mechatronika/műszerész területen szerzett középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Excel, email)
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Automata és félautomata gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • Robottechnikai ismeretek

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér, amely a műszakpótlékok mellett további karrierbónusszal egészül ki
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Modern munkaeszközök, munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kéjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os telefonszámon!

Egyéb információ:

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
NAIH-85575/2015.)

Gépbeállító technikus - Veszprém

Veszprém
Veszprém
Full time
1 year
Vocational school

Published on 07.08.2020