Gépbeállító/gépkezelő - Győr környéke

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Gépbeállító/gépkezelő

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Gépek üzemeltetése
  • Termékek gyártási ismerete
  • Szerszámcsere elvégzés
  • Termelés indítása
  • Gyártási dokumentumok megfelelő töltése
  • Önálló problémamegoldás

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Targoncás OKJ-s vizsga
  • MS Excel alapszintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, minőségtudatos gondolkodás

Műszakrend:

  • 3 műszak

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés (alapbér, műszakpótlék, havi bónusz, cafetéria, éves bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok több irányból: Győr, Pápa, Szlovákia

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Győr környéki autóipari beszállító Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 16.02.2021