Gépbeállító - Budapest

Szeretnél modern körülmények között dolgozni egy világszerte ismert cégnél, ahol egyedi gépeken végezhetnéd a munkádat?

Ha igen, jelentkezz gépbeállító munkatársnak!

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gépek felszerszámozása, beállítása, működésének biztosítása

  • Automata gépek kezelése, termelés a gépeken

Milyen elvárásaink vannak?

  • Ipari szakmunkás / gépésztechnikus végzettség

  • Fémmegmunkálásban / termelésben szerzett tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Hogyan alakul a munkaidőd?

  • 3 műszak (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Hol található a munkavégzés helye?

  • Budapest

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Órabér + műszakpótlék

  • Mozgóbér, jelenléti bónusz, éves bónusz

  • Bérlettámogatás

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat a [ Jelentkezem gombra kattintva tud jelentkezni. ] e-mail címre.

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021