Pest megyei higiéniai termékeket előállító partnerünk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

GÉPBEÁLLÍTÓ

Amiért érdemes megpályázni a pozíciót:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség a cég saját állományában
  • megemelt kezdő bér, amely a próbaidő után is emelkedik
  • 40%-os műszakpótlék
  • cafeteria
  • tanulási és előrelépési lehetőség
  • ötletek és fejlesztési javaslatok díjazása
  • korszerű technológia, modern munkakörnyezet
  • támogatott munkahelyi étkezés
  • munkába járás támogatása
  • szálláslehetőség
  • ingyenes céges buszjáratok az alábbi településekről: Aszód, Budapest, Buják, Csörög, Dány, Domony, Dunakeszi, Erdőkertes, Fót, Galgagyörk, Galgamácsa, Gomba, Göd, Gödöllő, Gyömrő, Gyömrő, Héhalom, Iklad, Isaszeg, Kartal, Kerepes, Kisbágyon, Kistarcsa, Maglód, Mende, Mogyoród, Monor, Nagykáta, Nagytarcsa, Palotás, Pánd, Pécel, Püspökhatvan, Rákoscsaba, Sülysáp, Szada, Szendehely, Szentmártonkáta, Szilasliget, Sződliget, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Vác, Vácegres, Vácszentlászló, Valkó, Veresegyház, Verőce/Katalinpuszta, Verseg, Zsámbok

A feladatok:

  • gyártósorok felügyelete, alapanyaggal való feltöltése
  • felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása
  • átállásokban és karbantartásokban való közreműködés
  • dokumentálás és termékellenőrzés

Elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség és műszaki, logikai érzék
  • előny a műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tesztnapon való részvétel és megfelelés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • alapszintű számítógépes ismeretek (word,excel)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Budapest keleti agglomeráció

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Jelentkezni elektronikusan lehet, vagy telefonban a +36 30 195 4487 telefonszámon.

Gépbeállító

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 20.11.2020