Gépbállító

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában  vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Versenyképes jövedelmet kapsz (alapbér, műszakpótlék, bónusz és cafetéria);
•    7 útvonalon ingyenes, céges buszjárat segíti a munkába járásod;
•    Tömegközlekedés vagy saját gépkocsival történő bejáráskor támogatás jár.

Te vagy az IGAZI, ha

•    minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel;
•    hegesztő robotokon történő széria átállításokban, elektródacserékben és kisebb fajta karbantartási munkákban tapasztalatod van;
•    Terhelhető vagy és szereted a kihívásokat;
•    Tudsz önállóan dolgozni;
•    Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Termelő berendezések szakszerű kezelése, működésének ellenőrzése;
•    Aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában;
•    Termelő berendezések, gépsorok villamos berendezések felügyelete, karbantartása;
•    Hegesztő robotokon történő széria átállítások, elektródacserék és kisebb fajta karbantartási munkálatok elvégzése.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Gépbállító

Szolnok
Full time

Published on 16.10.2020