GEP KÍSÉRLETVEZETŐ

Ügyfelünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Mezőgazdasági szolgáltatásokat nyújtó üzletága keres új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Növényvédő szeres GEP kísérletek szervezése
  • Területválasztás, kivitelezés felügyelete
  • Kísérletek értékelése, jelentésírás
  • Kapcsolattartás
  • Kísérleti dokumentumok kezelése

Elvárások:

  • Növényvédelmi szakmérnöki, növényorvosi végzettség
  • Jó kommunikációs szintű Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és járművezetési gyakorlat
  • Terepi munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (2 év)

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés és SZÉP kártya juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Hetente gyümölcsnap az irodában
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Pest megye

Pozíció területei:

  • Agráripar / Mezőgazdaság: Egyéb mezőgazdasági szakember
  • Agráripar / Mezőgazdaság: Agrármérnök

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pest-, Jász Nagykun Szolnok-, Heves megye
  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi gombra kattintva.

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Heves
Full time

Published on 02.02.2021