Gázpalacktöltő

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Ipari-, orvosi- és speciális gázpalackok tölthetőségének ellenőrzése és töltése,
  • Biztonsági ellenőrzési feladatok ellátása, biztonsági előírások betartása,
  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése,
  • Anyagmozgatás (gépi és kézi),
  • A munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Két műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig),
  • Precizitás, terhelhetőség, jó fizikum,
  • Előnyt jelent a targoncavezetői engedély, valamint a műszaki, karbantartási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés,
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Utazási költségtérítés,
  • Béren kívüli juttatás.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 08.04.2020