GAZDASÁGI VEZETŐ

Feladatok:

  • A cég teljes pénzügyi, számviteli tevékenységének irányítása
  • Pénzügyi folyamatok felügyelete és ellenőrzése
  • Pénzügyi folyamatokkal foglalkozó kollégák irányítása, és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú gazdasági –pénzügyi végzettség
  • Gazdasági, számviteli területen szerzett 3-5 éves vezetői gyakorlat
  • Hatályos adójogszabályok naprakész ismerete
  • Kontrolling és/vagy mérlegképes könyvelői gyakorlat
  • Kiváló szervezői készség, rendszerszemlélet, jó kommunikációs készség, rugalmasság, proaktív beállítottság, precizitás, pontosság
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű tudása
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Termelő cégnél szerzett pénzügyi tapasztalat

Egyéb:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye:

  • Tuzsér (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time

Published on 05.02.2021