Gazdasági előadó

Főbb feladatok:

  • a gazdálkodási egység munkájának adminisztratív támogatása,
  • bejövő számlakezelés folyamatának ellenőrzése, az ezzel kapcsolatos operatív munkavégzés, kontírozás integrált rendszerben,
  • nyilvántartások vezetése (gépkocsi, telefon, oktatás, stb.), a szükséges adatszolgáltatások határidőre történő elkészítése,
  • beruházások adminisztrációjának, elszámolásának elkészítése,
  • a munkaterületéhez tartozó utasítások karbantartása,
  • egyéb, szükség szerinti operatív munkavégzés.
  • éves, jóváhagyott program alapján célvizsgálatok, ellenőrzések végzése egy-egy szakterületet érintően.

Követelmények:

  • legalább középfokú szakmai végzettség,
  • számviteli, pénzügyi szaktanfolyam,
  • legalább 3 éves hasonló szakterületen végzett munka,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Egyéb követelmények:

  • kooperációs készség,
  • önállóság, határozottság, rendszerszemlélet,
  • komplex gondolkodás képessége,
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció,
  • pontosság, alaposság.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség,
  • integrált számviteli rendszer ismerete.

Amit nyújtunk: Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások, kellemes munkahelyi környezet.

Jelentkezni lehet önéletrajz és motivációs levél megküldésével a bérigény megjelölése mellett.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 2020-03-13