Galvánüzemi szakmunkás / betanított munkás

GALVÁNÜZEMI SZAKMUNKÁS vagy BETANÍTOTT MUNKÁS

FELADATOK:

  • Fémipari termékek felületkezelése, tisztítása, csomagolása,
  • Az elvégzett munkafolyamat és ellenőrzésének dokumentálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki beállítottság,
  • Jó munkabíró képesség,
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés,
  • Kitartás, határozottság,
  • Jó alkalmazkodóképesség,
  • Önállóság, döntési képesség,
  • Műszakos munkarend.

AZ ÁLLÁSBETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Anyagvizsgálati és kémiai alapismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + mozgóbér + prémium, bejárási, lakhatási támogatás, kiemelt orvosi szolgáltatások, kafetéria, igény esetén céges szállás biztosítása),
  • Családias környezet egy kiváló csapatban,
  • Továbbtanulási támogatások/szakképzések,
  • Céges buszjárattal munkába járás támogatása,
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Sóskút ipari park

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ:
Szilágyi-Kajcsa Edit
Tel: (+36) 70-424-0436, (+36) 1-309-5370
Ügyfélfogadási idő: 09:00 órától 14 óráig.

Sóskút, 2038 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-03-18