Galvánüzemi műszakvezető

GALVÁNÜZEMI MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:

  • A műszakban dolgozó munkatársak munkájának koordinálása;
  • A termelési mutatószámok nyomon követéséve;
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés;
  • A támogató területekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Érettségi;
  • Minimum egy év hasonló területen szerzett tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Office ismeretek;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + mozgóbér + prémium, bejárási, céges lakhatási támogatás, kiemelt orvosi szolgáltatások, kafetéria, igény esetén szállás biztosítása);
  • Családias környezet egy kiváló csapatban;
  • Továbbtanulási támogatások/szakképzések;
  • Céges buszjárattal munkába járás támogatása;
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása.

Munkavégzés helye:

Sóskút ipari park

További információ:

Szilágyi-Kajcsa Edit
Tel: (+36) 70-424-0436, (+36) 1-309-5370
Ügyfélfogadási idő: 09:00 órától 14 óráig.

Sóskút, 2038 Magyarország
Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 2020-03-18