Fuvarszervező / műszakvezető

Osztrák partnercégünk keres osztrák munkaterületre megbízható, határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat.

Munkavégzés helye: Ausztria (Salzburg)

Feladatok:

  • Éjszakai áruterítésben (autóalkatrész) dolgozó munkatársak vezetése, irányítása
  • Teljes gépjármű flotta kezelése
  • Ügyviteli adminisztráció irányítása
  • Aktív részvétel a számlázási folyamatokban
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása
  • Külső és belső vállalati kapcsolattartás Ausztriában, telephelyek bejárása
  • Kapcsolattartás és riportálás az anyavállalat felé
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú és/vagy logisztikai szakirányú végzettség
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (Kiköltözési, utazási hajlandóság)
  • Stabil felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas fokú terhelhetőség
  • Csapatvezetésben szerzett rutin
  • Erős vezetői készségek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Tehergépjármű flotta üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes munkabér
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat

Egyéb információk:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk pályázatát (fényképpel ellátott magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz), a bérigény és pozíció megjelölésével.

GEREHEN CARGO Kft.
Austria
Full time
1 year

Published on 28.02.2020