Logisztikai ügyintéző (Budaörs)

  • Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés
  • Saját sofőrök diszponálása, saját és alvállalkozói flotta irányítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal, alvállalkozókkal és gépjárművezetőkkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Nyomon követési táblázatok készítése
  • Kapcsolódó statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások / Requirements

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Adminisztratív tapasztalat

Előny:

  • Logisztikai végzettség

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Barátságos, támogató csapat
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása: 86% tömegközlekedéssel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás

Munkarend: 22:00-06:00 (H-P)

Budaörs
Full time

Published on 23.02.2021