Fuvarszervező

MUNKAKÖRRE VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET HAJDÚDOROGI TELEPHELYÜNKRE!

ELVÁRÁSOK

  • Közúti fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész piacismeret (fuvarozók, versenytársak, árak)
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, önállóság és magabiztos fellépés
  • Megoldásorientált, határozott, proaktív személyiség
  • Ügyfélorientált szemlélet, elkötelezettség
  • Stressz tűrő képesség
  • Csapatszellem

FELADATOK

  • Túrajáratok szervezése, kapcsolattartás az alvállalkozókkal, elszámoltatás
  • Árajánlatkérés, egyeztetés a fuvarosokkal
  • Megbízások és avizók feldolgozása, rögzítése
  • Tájékoztatás, információ a küldeményekkel kapcsolatban
  • Árumennyiségek folyamatos nyomonkövetése, be- és kiszállítások szervezése
  • Kamionok érkezésének ellenőrzése (időpontok betartása, áruterjedelem eltérés kontrollja)
  • Napi kapcsolattartás a fuvarozókkal és ügyfelekkel
  • Ügyfeles árajánlatok kidolgozása, adminisztrációja, nyomon követése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Reklamációk, káresemények szakszerű kezelése
  • Profitcenter költségtudatos tervezése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a leghatékonyabb ügyfélkiszolgálás érdekében

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi logisztikai cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatásokat
  • Modern munkakörülményeket
  • Fiatalos munkahelyi légkört
  • Munkaidő: heti 40 óra (H-P)
  • Két műszakos munkarend: 05:00-13:30 / 11:00-19:30

*) A GW egyenlő elbánást biztosít minden munkatársának, nemtől, vallástól, szexuális beállítottságtól, etnikai hovatartozástól, nemzetiségtől, kortól, politikai nézettől, szakszervezeti tevékenységtől vagy csökkent munkaképességtől függetlenül. A konszern kulturális sokszínűségét gazdagságnak tekinti.

A Gebrüder Weiss saját leányvállalatokból és partnerekből álló átfogó hálózatán belül ügyfelei számára zökkenőmentes szolgáltatást kínál bejáratott indításokkal, vonzó menetidőkkel, meghatározott minőségi színvonalon. Legyél részese Te is ennek a több, mint 500 éves múlttal rendelkező, határokon átívelő hálózatnak! Sikerünk közös, hiszen szívügyünk!

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET
fényképes önéletrajzzal.
Gebrüder Weiss Kft., 2330 Dunaharaszti, Raktár u. 2.

Hajdúdorog, 4087 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
High school

Published on 30.09.2020