Fűtés / Víz / Légtechnika szerelő (m/v)

Németországi munkavégzésre keresünk szakembereket.

Feladatok:

  • Felügyeleti, szervíz és karbantartási munkák az ellátástechnikai berendezéseken
  • Klíma, légtechnika, fűtés és vízellátási rendszer kiépítése

Profil:

  • Befejezett szakirányú végzettség – klíma/légtechnika/víz-gáz-fűtésszerelő
  • Német nyelvtudás
  • Jogosítvány és saját autó előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Nettó 1.800-2.400 Euro havi munkabér (a bér a nyelvtudás, szakmai tapasztalat és a ledolgozott munkaórák függvénye)
  • Szállás keresése és költségének átvállalása (saját szállás esetén lakhatási támogatás)
  • Jó szociális feltételek, karácsonyi és szabadság-pénz, szakpótlék
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Ügyintézés és segítségnyújtás magyar nyelvű kapcsolattartókon keresztül

Amennyiben Ön az alábbiakban felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. A fényképes szakmai önéletrajzokat a „Jelentkezem” gomb segítségével tudja számunkra elküldeni, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +491735364515-ös számon, munkanapokon 7:30 – 16:30-ig.

Cégünkről a weboldalunkon talál további információkat: www.schnellkraft-personal.de

Germany
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-27