Similar jobs like this one

Recommended jobs

FULLSTACK C# ANGULAR DEVELOPER - MEDIOR SZINT

Sikeres, magyar hátterű, nemzetközi vizekre hajózó, az fmcg piactérben aktív, a Roksh brand-et építő startup profi, fullstack, medior szintű fejlesztőket keres.

Feladataid:

  • Medior team tagként, FE + BE task-okat elvégezni, technologiat tanulni, site...
Requirements:
  • 2+ év fejlesztői munkatapasztalat
  • Kiemelkedő tapasztalat weboldalak front-end és back-end fejlesztésében illetve Angular, C# alapú szoftverek akár rendszer-architekturális tervezésében
  • Reszponzív keresőoptimalizált weboldal technikák ismerete
  • Legújabb HTML5 és CSS3 megoldások készségszintű használataAa legújabb trendek ismerete és a tudás naprakész tartására való törekedés
  • Kreativitás, proaktivitás, önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Felelősségvállalás az elvégzett munkáért
  • Keresd a kihívásokat
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Agilis elvek, Scrum módszertan ismerete
  • Extra: FMCG iparban szerzett tapasztalat és ismeretek, aktív angol nyelvtudás
Benefits:
  • Több kihívást, változatosságot és nagyobb szabadságot
  • Szervesebb és kreatívabb részvételt a munkafolyamatokban
  • Remek csapatmunka, jó hangulatú és segítőkész atmoszféra
  • Kis scrum team, PO, teszter scrum master
  • Home office vagy bejárás (iroda - Bp XI ker családi házban) flexibilis kezelése
  • Laza startup környezet és gondolkozás, merész ötletek megvalósíthatósága
  • Versenyképes fizetés (br 600k-1m alkalmazotti fizu - a felkészültség függvényében)
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos munkalehetőség (pandémia biztos munkahely, befektetői háttér)
  • Kv, snacks, kosárpálya, kutyabarát munkahely

Tech stack: C#, Angular 11 x, .NetCore 3.x, MSSQL, LinQ, HTML5, CSS3, REST API, Typescript, Bootstrap, Microsoft Azure szerverüzemeltetési ismeretek, MVC, Webpack, Git, Relációs adatbázisok, Entity framework, Code First tervezési elmélet, Javascript.

Kiválasztás folyamata: CV + bérigény - code challenge (fullstack tesztfeladat: https://docs.google.com/document/d/1qXLN46QJkAK6SRSim5M8IWd6rxLC3Kahipwt...) - (online) interjú.

Vas
Zala
Győr-Moson-Sopron
Somogy
Veszprém
Komárom-Esztergom
Fejér
Tolna
Baranya
Bács-Kiskun
Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Nógrád megye
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Hajdú-Bihar
Csongrád
Full time
2 years
Bachelor

Published on 06.10.2021