FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

Mik lesznek a feladatok?

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése a termelési terv betartásával
  • A minőségi és technológiai paraméterek folyamatos felügyelete
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Folyamatos termelés fenntartása
  • Aktív közreműködés meghibásodások elhárításában

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari, technikusi)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műanyag fröccsöntésben
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • Többműszakos munkarend vállalása (12 órás munkarend)

Előnyök:

  • Robot programozási ismeret (Wittmann, Fanuc)
  • Arburg, Engel, Fanuc, Krauss Maffei, Wittmann-Battenfeld fröccsöntő gépek ismerete
  • Többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Tapasztalattól függő bérezés megbeszélés szerint
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás (Volán, BKV bérlettámogatás)
  • Éves bónusz
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat és vezetés vár :)

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)

Munkavégzés ideje:

  • 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 08.08.2022