Fröccsöntő gépbeállító - Győr

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek paramétereinek beállítása
  • Technológiai optimalizálások támogatása
  • Szerszámcserék végrehajtása és alapszintű karbantartások elvégzése
  • Termelésindítás, termékváltások kezelése
  • Hibák elhárítása és a hibaanalízisben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Többéves, hasonló munkakörben – fröccsgépek működtetésében - szerzett tapasztalat
  • Többszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatban és egyénileg való munkavégzésre való hajlandóság
  • Határozottság
  • Újdonságokra való nyitottság

Előny:

  • DEMAG, Arburg, Engel gépek ismerete
  • SEPRO és Wittmann robotok ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó gyártó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 16.09.2020