Fröccsöntő gépbeállító - Győr

Feladatok:

  • Fröccsöntési területen található gépek, eszközök kezelése, beállítása a hatékony működés érdekében
  • Új gyártási sorozat beindítása
  • A gépbeállítási paraméterlap alapján, az előírt ellenőrzések elvégzése, dokumentálása
  • Gépállapot folyamatos nyomon követése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny lehet:

  • Robotprogramozási ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria csomag
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • 13.havi fizetés
  • Modern, biztonságos munkahely

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri partnere számára toboroz és közvetít főállású munkavállalót.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr
Full time

Published on 14.02.2023