Similar jobs like this one

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Fröccsöntő gépbeállító_Nagykanizsa REC_2021_02_05

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ

  • Modern, tiszta munkahelyi környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz, cafetéria
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Utazási költségtérítés

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Fröccsöntő területen használt gépek hatékony működtetése, felügyelete, karbantartási feladatok elvégzése
  • Hatékony és hibamentes szerszámcserék szakszerű ellátása
  • A fröccsöntő gépek takarítása, alapanyaggal történő feltöltése
  • Új, betanuló gépbeállítók szakmai támogatása
  • Szerszámok használatával, cseréjével kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • A javításra kiküldött szerszámok előkészítése, készenlétének követése
  • A szerszámok tárolási folyamatának betartása
  • Javaslatok tétele a terület hatékony, standard folyamatok szerinti működtetésére
  • A fröccsöntő üzem rendjének és tisztaságának felügyelete
  • A gyártásra vonatkozó munka és biztonsági szabályok betartása

AMIT A POZÍCIÓ BETÖLTÉSHEZ ELVÁRUNK:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Fröccsöntési területen szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Számítógépes alapismeretek
  • Jó látás és kézügyesség
  • Precíz munkavégzés

A munkavégzéshez előnyt jelent:

  • Érvényes OKJ-s targoncás jogosítvány
  • Darukezelői végzettség

 MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Nagykanizsa

Telefonon: +36 20 852 8911

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Fröccsöntő gépbeállító

Nagykanizsa
Zala
Full time
1 year
Vocational school

Published on 13.03.2021