header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ
ÚJONNAN INDULÓ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBAN

Leendő feladataid:

  • Műanyag fröccsöntőgépek üzemeltetése
  • Műanyag fröccsöntőgépek gyártástechnológia szerinti beállítása
  • Szerszámok cseréje, tisztítása, alapvető karbantartása
  • A termelés támogatása minőségi és mennyiségi tekintetben

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • teljes mértékű közlekedési költségtérítés
  • szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Szükséges tapasztalatok:

  • Középfokú műszaki végzettség (szakmunkás vagy szakközépiskola)
  • Műanyagok feldolgozásának technológiai ismerete
  • Legalább 3 év gépbeállítói szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás, csapatmunka
  • Többműszakos munkarend vállalása

Budapest
Újhartyán, 2367 Magyarország
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-02-27