Similar jobs like this one

Az OTP Bank Nyrt.,  Budapest, XVII., Ferihegyi út 93. sz. alatti fiókja

Frissdiplomásokat keres, akik hosszútávon bankfiókban képzelik el a jövőjüket

Feladatok:

  • banki- és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • számlavezetési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • banki tranzakciós műveletek elvégzése

Téged keresünk, ha:

  • Folyamatosan tanulni és fejlődni szeretnél,
  • Felelősségteljes és csapatjátékos vagy,
  • Magabiztos fellépés, kiváló problémamegoldás jellemez,
  • Szeretsz ügyfelekkel foglalkozni,
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Mentorálással kísért szakmai fejlődés
  • Támogató környezet egy digitálisan megújuló, piacvezető bankban
  • Kitartó munkával hosszútávú karrier lehetőség (befektetési üzletág, vállalati üzletág, lakáshitel üzletág, stb…)
  • munkaviszonyban történő munkavégzés
  • folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési lehetőségek
  • fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • cafeteria csomag

Frissdiplomás pályakezdő

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 18.06.2021