Frissdiplomás kontrolling szakértő (Budapest)

MÁV FKG Kft.
Frissdiplomás kontrolling szakértő

Helység
Budapest

Terület
Pénzgazdálkodás, kontrolling, számvitel

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.
Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

Feladatok

  • a Társaság tevékenységével összefüggő kontrolling szakértői feladatok ellátása
  • közreműködés a társasági szintű gazdasági tervezésben
  • beszámolók, gyorsjelentések készítése
  • belső teljesítményértékelési feladatok ellátása

A munkakör betöltésének feltételei

  • egyetemi/főiskolai diploma
  • érdeklődés a kontrolling terület iránt
  • közgazdasági, számviteli ismeretek
  • magabiztos Excel tudás
  • jó kommunikációs képesség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • vállalati gyakorlati tapasztalat
  • SAP rendszer ismeretek

Amit ajánlunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 96.000 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)

További információ
Friss diplomások jelentkezését is várjuk.

2018.06.28.

Bővebb felvilágosítást ad
Dombrádiné Papp Henriett 1/513-2318

Várjuk jelentkezését!

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020