Francia nyelvű tolmács

A Redel Elektronika svájci tulajdonú Kft. az alábbi munkatársat keresi:

Kondíciók:

  • Határozott idejű munkaszerződés 2019. január 14-től 2019. október 18-ig (a dátum még változhat)
  • Munkavégzéd helye: a szerződéses időszak 80%-ában: Svájc, Delémont (Jura kanton) és Sainte-Croix (Vaud kanton) települések, illetve a szerződés 20%-ában Budapest

Feladatok:

  • Forgácsolási és műanyag fröccsöntési területen gépbeállítók, minőségellenőrök, mérnökök Svájci oktatása során a tolmácsolási feladatok elvégzése
  • Esetlegesen oktatási, tárgyalási jegyzőkönyvek, illetve műszaki, technológiai dokumentációk, utasítások fordítása

Elvárások:

  • Folyékony francia nyelvtudás
  • Francia műszaki nyelv ismerete előnyt jelent
  • Tartós svájci tartózkodás vállalása

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint (Magyarországon fizetve)
  • Svájci tartózkodás alatt a szállást, étkezést, az utazási költséget cégünk biztosítja

REDEL Elektronika Kft.
Switzerland
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-28