FPI penetráiós anyagvizsgáló "Székesfehérvár"

PENETRÁCIÓS ANYAGVIZSGÁLÓ

Turbinaalkatrészekkel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkavállalókat keresünk anyagvizsgálati feladatra, hosszú távú munkavégzésre, három műszakos 8 órás munkarendben.

Feladatok:

  • Ipari gáz-, és repülőgép turbina öntvények előkészítése (zsírtalanítás, savazás) penetrációs (festékbehatolásos) anyagvizsgálata
  • Az öntvény értékelése az előírások szerint
  • A vonatkozó jelölések előírás szerinti elvégzése
  • Követelmény szerinti dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • Precizitás
  • Magasfokú felelősségtudat
  • Megbízhatóság
  • Törekvés a minimumon túlmutató teljesítményre anélkül, hogy ez az anyagvizsgálat célját veszélyeztetné
  • Szigorú munkabiztonsági előírások betartása
  • Kooperáció, konzultáció, az üzemen belül más társüzemekkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiemelkedően magas műszakpótlékok
  • Éves bónusz
  • Mozgóbér
  • Cafetéria
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Ingyenes céges buszjáratok több irányból
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • 5+2-es 3 műszakos munkarend
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Cafeteria csomag
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat

Előnyök:

  • Roncsolásmentes anyagvizsgálati módszerek ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

A jelentkezés módja:

Amennyiben szeretne jelentkezni, kérjük, küldje el önéletrajzát a petik.gergely@manatwork.hu e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 352 7869-es telefonszámon, akár küldjön SMS-t, Mi visszahívjuk!

Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

 További elérhetőségeink: szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Székesfehérvár
Full time

Published on 18.06.2021