Similar jobs like this one

Recommended jobs

ÉPÍTS SZEBB JÖVŐT A CEMBRIT KFT.-NÉL!

 Feladataid között szerepel:

  • Gyártási ütemterv elkészítése a vevői megrendelések alapján a gyártási kapacitás figyelembevételével.
  • Gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése, a tervtől való eltérés okainak felkövetése a társosztályok bevonásával.
  • Gyártási rendelések készítése és felkövetése a vállalatirányítási rendszerben.
  • Az alapanyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése az aktuális gyártási tervhez.
  • Társosztályokkal történő egyeztetés a terv betarthatóságát illetően ( mérnökség, beszerzés, stb).
  • Készletszintek figyelemmel kísérése, szükséges intézkedések meghatározása.
  • KPI-ok nyomon követése, riportálása, esetleges javító intézkedések bevezetése.
  • Aktív részvétel a termelés tervezés folyamatainak fejlesztésében.

Szükséges tudás a feladatok megoldásához:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent).
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten.
  • Termelés Tervezésben szerzett tapasztalat.
  • Haladó Excel tudás és bármilyen ERP rendszer ismerete.

Miért érdemes náluk dolgozni?

  • Tapasztalatodhoz igazított bért kapsz tőlünk.
  • Kamatoztathatod az angol nyelvtudásodat és az eddigi tapasztalataidat, mert kapcsolatban leszel külföldi gyárainkkal és partnereinkkel.
  • Évi bruttó 450.000 Ft cafetéria keretet biztosítunk.
  • Bejárásodat teljes mértékben támogatjuk.
  • Gondoltunk gyermekeitekre is, mert nekik évente nyári tábort és rajzpályázatot szervezünk.
  • Nettó 25.000 Ft iskolakezdési támogatást biztosítunk, hogy egyszerűbben induljon a szeptember.
  • Iskolák bezárása esetén 100%-ban hozzájárulunk a bébiszitterek alkalmazásához, hogy biztonságban tudd gyermekeidet otthonodban!

Felvételi időpontok egyeztetése céljából, várjuk a jelentkezésedet, amit önéletrajz formájában juttass el hozzánk személyesen, a 2536 Nyergesújfalu, Bécsi út 7. alatt található postaládánkba vagy küldd el elektronikusan a Jelentkezem gombra kattintva!

Amennyiben a jövőben munkatársunk leszel, a munkavégzés helye Cembrit Kft. Nyergesújfalu 2536, Bécsi út 7.

Termelés tervező

Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Secondary school

Published on 03.03.2021