AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk nemzetközi autóipari beszállító vállalat, akik magas minőségű fémipari autóalkatrészek gyártásával járulnak hozzá partnereik sikerességéhez. Termelési részlegükbe keresünk fémipari területen jártas szakembereket

CNC Gépbeállító
(Ingyenes szállás biztosított)

Feladatok:

  • Teljesen újonnan induló, modern technológiájú CNC gép kezelése
  • Fém gépjárműalkatrészek gyártása
  • Gép korrekció, szerszám csere, kisebb beállítások végzése, üzemeltetés
  • A gyártóberendezések nyersanyaggal történő feltöltése
  • Esetleges meghibásodások észlelése
  • Műszaki rajz értelmezése

Elvárások:

  • Fémmegmunkálással kapcsolatos szakmunkás végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • CNC gépbeállítóként szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat fémipari területen

Amit kínálunk:

  • Tisztességes fizetés
  • Évente béremelés
  • Cafeteria már a belépés napjától
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Ingyenes buszjárat Fejér megyében
  • Kedvezményes étkezés
  • Munkaruházat

Munkavégzés helye: Országos

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

CNC gépbeállító

Oroszlány, 2840 Magyarország
Komárom-Esztergom
Bács-Kiskun
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time