Fordító

Angol nyelvtudással fordító pozícióba munkatársat keresünk

Legyél a munkatársunk! A ToxInfo Kft. pécsi kirendeltsége kollégát keres

FORDÍTÓ

munkakörbe, kémiai biztonsággal kapcsolatos dokumentumok fordítására.

A pozíció betöltéséhez fordítói szakvizsga nem feltétel, a speciális szakmai nyelvezet elsajátításához szükséges ismereteket biztosítjuk számodra.

Gyere a ToxInfo-hoz,

  • mert lassan nagykorúak leszünk – közel 18 éves múltunk biztos jövőt kínál számodra is
  • mert velünk együtt hódíthatod meg a világot a ToxInfo nemzetközi üzletágában
  • mert mi valóban megbecsülünk
  • mert sokra értékeljük és jutalmazzuk az egyéni teljesítményt
  • mert szeretni fogod a munkád

Elvégzendő feladataid:

  • fordítás, fordításszervezés

Téged keresünk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • magabiztos, felsőfokú az angol nyelvtudásod
  • megfelelő kommunikációs és fogalmazási készséggel rendelkezel
  • jó a problémamegoldó képességed
  • gyorsan és hatékonyan kezeled az MS Office programokat

Előnyben részesítünk a jelentkezésnél, ha:

  • egyéb idegen nyelvet legalább középfokon beszélsz (német, olasz, spanyol, francia, stb...)
  • használtál már fordítást támogató szoftvert

Amit adhatunk:

  • versenyképes bérezés
  • főállásban történő foglalkoztatás
  • stabil háttér, béren kívüli juttatások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat, kulturált munkakörnyezet

  • 2018. november 30-ig

Informálódj és nézz körül bátran weboldalainkon és jelentkezz hozzánk!

www.biztonsagiadatlap.hu; www.msds-europe.com

Fordító

ToxInfo Kft.
Pécs
Baranya
Full time
no work experience required

Published on 2020-02-28