Folyamatszabályozási technikus

  • Irányítástechnikai rendszerek fogyasztói és üzemeltetői igényeknek megfelelő fejlesztése,
  • Részvétel az üzemeltetési feladatok ellátásában: rendszeres ellenőrzés, hibaelhárítás, szükség szerint ügyeleti szolgálat ellátása,
  • Hardver és szoftverfejlesztés a központi felügyeleti rendszerrel kapcsolatos egyedi igények kielégítésére,
  • Technológiai rendszerek irányítástechnikai felülvizsgálata az üzembiztosság és energiatakarékosság szempontjainak figyelembevételével,
  • Műszerezettség felülvizsgálata, fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • Technológiai rendszerek irányítástechnikai elemeinek javítása, karbantartása,
  • Központi felügyeleti állomás karbantartása és fejlesztése.

Elvárások / Requirements

  • Szakirányú közép-vagy felsőfokú végzettség (elektronika, IT területén),
  • Hasonló területen szerzett, 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes bérezés,
  • Támogató közeg,
  • Változatos feladatok ellátása,
  • Stabil vállalati háttér.

Szeged
Full time

Published on 24.10.2020