Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ
(16-0181)

pozícióba.

Feladatok:

  • A termelés hatékony irányítása, a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése;
  • A termelési területen dolgozók (kb. 60 fő) irányítása;
  • Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése;
  • Költségoptimalizálásban való részvétel;
  • Munkabiztonsági szabályoknak való megfelelés biztosítása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, a felsőfokú végzettség megléte előnyt jelent;
  • Termelésben szerzett több éves vezetői tapasztalat;
  • Az autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Az aktív angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet;
  • Biztos háttér;
  • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0181”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ (16-0181)

Veszprém
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 30.10.2020