AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nagyvállalati Partnercégünkhöz keresünk

Folyamatmérnök

pozícióba munkatársat.

Partnercégünk 41 országban van jelen, mint piacvezető járműipari beszállító.

A pozíció rövid bemutatása:

Folyamatmérnökként a termelési folyamatok optimalizálása és a gyártási hatékonyság növelése a fő feladat, biztosítva, hogy minden termék megfeleljen a minőségi szabványoknak. Emellett a munkakörnyezet folyamatos fejlesztése és a dolgozók munkafeltételeinek javítása is fontos szerepet kap.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A termékek gyárthatóságának biztosítása és folyamatos fejlesztése, hogy a gyártási folyamatok hatékonyak és megbízhatóak legyenek, minimalizálva az esetleges problémákat.
  • A termelési folyamatok támogatása a széria fázis végéig
  • A gyártási dokumentációk, mint például az FMEA és a Control Plan, elkészítése és rendszeres frissítése, hogy mindig naprakész és pontos információk álljanak rendelkezésre.
  • A termelékenység növelése érdekében célzott akciótervek kidolgozása és követése, hogy a gyártási hatékonyság folyamatosan javuljon.
  • Szerelési hibák alapos elemzése és megszüntetése
  • Részletes munkautasítások létrehozása és rendszeres frissítése
  • Gyártási és minőségi mutatószámok folyamatos fejlesztése
  • A dolgozók munkakörülményeinek javítása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a hatékonyság érdekében

Amit fontos számunkra Veled kapcsolatban:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Csapatjátékos, aki önállóan is hatékonyan dolgozik
  • Írásban és beszédben angol vagy német nyelv erős kommunikációs szintű ismerete
  • Kiváló probléma megoldó képesség, problémamegoldó eszközök ismerete
  • Minőségorientált szemléletmód, precizitás

Amiért minket válassz:

  • Folyamatos szakmai képzések és fejlődési lehetőségek, hogy mindig naprakész legyél a legújabb technológiai trendekkel és módszerekkel
  • Az angol és/vagy német nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatási csomag, amely magában foglalja a fizetést, bónuszokat és egyéb kedvezményeket
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok, amelyek lehetőséget nyújtanak a szakmai fejlődésre és az önállóság növelésére
  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • Fiatal, dinamikus csapat és motiváló munkahelyi légkör, ahol a kreativitás és az együttműködés kiemelt szerepet kap

Munkavégzés helye:

  • Túrkeve

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

  • Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük a jelentkezésedet!

Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Get Work Trend Kft.!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Folyamatmérnök Túrkeve

Túrkeve, 5420 Magyarország
Full time

Published on 12.07.2024