Folyamatmérnök gyakornok

Partnerünk egy autóipari alketrész beszállító iparágban meghatározó multinacionális cég. Ezúttal a bonyhádi egységbe keresünk műszaki tanulmányokat folytató gyakornokot.

Feladatok:

  • Dokumentációs csomag fejlesztése, karbantartása
  • Adatgyűjtés, kimutatás készítés
  • Prezentációk, értékelések előkészítése
  • Megbeszélések szervezése
  • Támogatás LEAN módszerek bevezetésében, elterjesztésében a gyár minden területén
  • Támogatás folyamatok fejlesztésében a LEAN elvek mentén
  • Workshopok támogatása, moderálása (7W / Kaizen)
  • LEAN oktatások megszervezése, megtartása
  • Kaizen rendszer koordinálása, támogatása

Elvárások:

  • Műszaki tanulmányok folytatása (Aktív hallgatói jogviszony, ideális: gépészmérnök)
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • Pontosság, precízség, magabiztosság, kezdeményező készség és önállóság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Lean ismeret

Amit kínálunk

  • Br. 1300 Ft/óra munkabér
  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető diákmunka

Jelentkezés Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezzen az állásra. Kollégáink néhány munkanapon belül felkeresik a megadott elérhetőségeken!

Bonyhád
Part time

Published on 23.10.2020