Folyamatmérnök

Tudom, tudom kedves Folyamatmérnök, azt gondolod, hogy egy újabb unalmas álláshirdetést olvasgatsz. Azon gondolkodsz, hogy jelentkezz-e. Fordítsuk meg: Mit veszíthetsz, ha jelentkezel? Szeretnéd elmélyíteni a már megszerzett tudásod? Projektvezetésben is és hőkezelésben, vagy forgácsolásban is penge vagy? Hidd el nekem kedves jelentkező, itt tárt karokkal várnak Rád! Partnercégünk majd’ 20 éve jelen van a magyar piacon, és sikerük töretlen!  Autóipari termékeket gyártanak, és alig várják, hogy kollégájuk légy, mint:

Feladatok, amiben számítok a tehetségedre:

  • Napi szintű technológiai problémák megoldása
  • Részvétel az új projektekhez kapcsolódó beruházások előkészítésében és megvalósításában
  • Új projektekkel kapcsolatos vevői, valamint beszállítói kapcsolatok támogatása
  • Új és meglévő berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása, dokumentációk elkészítése
  • Szerszámfelhasználás rendszeres nyomon követése, szükség esetén beavatkozás, fejlesztés
  • Gyártási költségek, technológiai veszteségek nyomon követés, csökkentése
  • Technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása
  • Részvétel az oktatási folyamatban
  • Új projektekhez kapcsolódó gyártási technológia tervezés és kalkulációk elvégzése

Amivel mindenképp rendelkezz, és tudnod is kell:

  • Felsőfokú műszaki végzettség – gépészmérnök és/vagy anyagmérnök végzettség
  • Forgácsolási és/vagy hőkezelési ismeretek és tapasztalat – esztergálás, marás, fúrás, köszörülés, indukciós hőkezelés, anyagvizsgálatok
  • Autóiparban szerzett, min. 2-3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Berendezés beszerzésben szerzett tapasztalat
  • 3D tervező program ismerete – Catia előny
  • Gépészmérnök esetében forgácsolási és CNC programozási ismeretek

Előnyt jelent:

  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat

Kíváncsi vagy, mivel kecsegtetnek? Na lássuk:

  • Tudásodnak és képzettségednek megfelelő juttatás
  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben

Munkavégzés helye: Fejér megye

Ha már eddig sikerült lekötnöm figyelmedet, akkor azt javasolnám, engedd, hogy én legyek az az ember, aki összeköt az új munkahelyeddel. Megismerném angol és magyar önéletrajzodat is, melyet eljuttathatsz hozzám a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Fejér
Full time
2 years
Bachelor

Published on 14.02.2021