Folyamatmérnök

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Ezek lesznek a feladataid:

  • Gyártási segédanyag készlet kezelése SAP-ban
  • Anyagok, anyagtörzsek folyamatos gondozása SAP-ban
  • Napi és heti elemzések elkészítése, javaslattétel intézkedésekre
  • Napi és heti rendszeres megrendelések elkészítése
  • Kapcsolattartás a magyar és külföldi beszállítókkal
  • Készülékbeszerzés folyamatainak folyamatos fejlesztése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

  • Műszaki egyetemi végzettséged van
  • Rendelkezel hasonló területen szerzett gyakornoki vagy főállású tapasztalattal
  • Magas szintű Excel tudással bírsz és szívesen készítesz kimutatásokat, elemzéseket
  • A műszaki rajzolvasás sem okoz gondot számodra
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul (elsődlegesen írásban)
  • Jól kezeled a stresszes helyzeteket és terhelhető vagy
  • Önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
  • Képes vagy tulajdonosi szemlélettel és határozott fellépéssel képviselni a területet

Még nagyobb esélyed van, ha:

  • Jártas vagy a forgácsolási szerszámok terén
  • Ismered és használtad már az SAP-t (raktárgazdálkodásnál)
  • Németül is beszélsz

Miért válassz minket?

  • Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
  • Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
  • Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk

Munkavégzés: 1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzodat és add le a jelentkezésedet!

További lehetőségeinket itt találod: https://knorr-bremse.karrierportal.hu/allasok

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 15.01.2021