FOLYAMATMÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Folyamatfejlesztési projektek irányítása
  • Gépbeállítási- és munkautasítások elkészítése és karbantartása
  • Gépek és gyártósorok át-, illetve betelepítésének megosztott műszaki felügyelete
  • Új termék próbagyártásának szervezése és lebonyolítása
  • Szériagyártási folyamat mérnöki támogatása, operatív problémák megoldása

  • Rendszeres kommunikáció a németországi és lengyelországi gyárak kollégáival gyártási- és projektkérdésekkel kapcsolatosan

  • Gyártási dokumentációk és idők karbantartása SAP-ben és Word/Excel formátumban

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Mérnöki diploma
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Milyen juttatások várnak?

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Szép Kártya juttatás (havi és féléves juttatás)
  • Kiemelkedő bejárás támogatás
  • Bónusz
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Újításokra, ötletekre és javaslatokra nyitott vezetőség

Munkavégzés helye:

  • Szügy

Várjuk jelentkezésed szakmai anyagod feltöltésével a rendszerünkön keresztül!

Nógrád, 2642 Magyarország
Full time

Published on 24.01.2021