Folyamatmérnök

Kedves Mérnök Jelölt! Amennyiben Számodra is alapérték a szakmai fejlődés és a gyakorlatiasság, az alábbi hirdetés Neked szól. Kábelgyártásban világhírű partnercégünk több, mint 140 éves múltra tekint vissza. A dinamikus fejlődés partnerünk egyik legfőbb jellemzője. Legyél akár pályakezdő, akár senior, ha tudásodat egy kiemelkedő színvonalú, nemzetközi vállaltnál szeretnéd kamatoztatni és célod a szakmai fejlődés, ne habozz jelentkezni partnercégünkhöz, mint

Folyamatmérnök!

Leendő feladataid:

  • Projektek koordinálása, mérnöki támogatása;
  • A gyártási folyamatok elemzése és optimalizálása;
  • A gyártás hatékonyságának növelése;
  • Eljárások, utasítások kidolgozása, intézkedések bevezetése és ezek megvalósulásának felügyelete.

Amilyen ismeretekkel biztosan rendelkezel:

  • Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség;
  • Releváns, gyártó közegben szerzett tapasztalat;
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Rugalmasság, határozottság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez.

Előnyödre válik:

  • Az Extruder vagy a fém húzási technológiájának ismerete;
  • Six Sigma és Lean ismeret, tapasztalat.

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Nem csak elméleti, hanem gyakorlati szakmai fejlődés;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Lakhatási támogatás;
  • Fiatalos, lendületes és egymást támogató csapat.

Munkavégzés helye:

  • Nógrád megye.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Hungary
Full time

Published on 01.07.2020