Similar jobs like this one

FOLYAMATMÉRNÖK (16-1229)
pozícióba.

emzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK

(16-1229)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termelési folyamatok támogatása, zökkenőmentesség biztosítása,
  • Gyártási folyamatok optimalizálása és fejlesztése,
  • Részvétel a gyártóberendezések telepítésében,
  • Hibaelemzés és a kiváltó okainak meghatározása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum egy éves tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetési és juttatási csomag,
  • Válsághelyzet estén is stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye: Pest megye dél-keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1229”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 11.02.2022