Építsd velünk a jövődet, legyél Te a FOLYAMATMÉRNÖKÜNK!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Gyártási adatok elemzése, kimutatások készítése, fejlesztő intézkedések megfogalmazása.
  • LEAN szemlélet erősítése: belső auditok, workshopok lebonyolítása, ezekből akciók levezetése.
  • VSM térképek, teljes folyamattérkép, kapacitástábla elkészítése, folyamatos revíziója.
  • Tréneri rendszer kialakításában való résztvétel (folyamat szempontból).
  • Alap és segédanyag felhasználás nyomonkövetése, leltár vezetése/elemzése
  • Egyéb területfejlesztési projektek támogatása szakmai oldalról (pl. automatizálás).

Rólunk röviden:

A svájci Swisspearl tulajdonában lévő vállalat nyergesújfalui gyárában prémium minőségű, szálcement alapú homlokzati elemek gyártásával foglalkozunk és egyedi technológiával előállított, kimagasló minőségű burkolólapokat biztosítunk az építőipar számára, különböző színben és méretben.

Mire van szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú végzettségre mérnöki területről, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatra.
  • Jó kommunikációs készségre, angol nyelvtudásra.
  • Magabiztos MS Office és AutoCAD ismeretekre.
  • Kiváló folyamatelemzési képességre, analitikus szemléletmódra, precizitásra.

Mit kínálunk cserébe?

  • A felelősségedhez, tapasztalatodhoz igazított bérezést, évi br. 450.000 Ft cafetéria kerettel.
  • Bejárásodat a törvény által előírt mértéken felül támogatjuk.
  • Családbarát munkahelyként nyáron tábort szervezünk dolgozóink gyermekeinek,
    továbbá iskolakezdési támogatást is biztosítunk.
  • Angol nyelvtudásod kamatoztathatod a mindennapi munkavégzés során.

Mit nyújt cserébe a cég?

  • Iskolakezdési támogatás, napközis nyári tábor, rajzpályázat a gyermekeknek
  • Évi br. 450.000 Ft cafetéria
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése

Folyamatmérnök

Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 24.11.2022