FOLYAMATMÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Szériagyártási folyamatok mérnöki támogatása, operatív problémák megoldása
  • Gépek és gyártósorok megosztott műszaki felügyelete
  • Eszköz- és folyamatfejlesztési projektek indítása, valamint részvétel ilyen projektekben
  • Gépbeállítási- és munkautasítások elkészítése és karbantartása
  • Új termék próbagyártásának szervezése és lebonyolítása
  • Rendszeres együttműködés a társosztályokkal és a külföldi gyárak kollégáival gyártási- és projektkérdésekkel kapcsolatosan
  • Gyártási dokumentációk és idők karbantartása SAP-ben és Word/Excel formátumban

Elvárások:

  • Műszaki végzettség, diploma megléte (gépészmérnök, könnyűipari mérnök diploma)
  • Gyártó cégnél, preferáltan autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Angol (és/vagy német) nyelv ismerete társalgási szinten szóban és írásban
  • Kezdeményező személyiség, kiváló kommunikációs és szervező készség, continuous improvement gondolkodásmód

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Szép Kártya juttatás (havi és féléves juttatás)
  • Bejárás támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Újításokra, ötletekre és javaslatokra nyitott vezetőség

Munkavégzés helye: Szügy

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Nógrád megye
Full time

Published on 24.01.2022