BKK Zrt. cover

FOLYAMATMENEDZSMENT ÉS SZABÁLYOZÁSI FŐMUNKATÁRS / SZAKÉRTŐ

A Budapesti Közlekedési Központ a főváros mobilitásmenedzsere. Ez jól hangzik ugye? Milyen feladatokat is jelent ez számunkra? Összehangoljuk, működtetjük, fejlesztjük a budapesti közösségi- és az egyéni közlekedést, mi tervezzük a menetrendet, rendeljük meg a közlekedési szolgáltató cégektől a járművek, például a villamos és buszjáratok működtetésének ellátását. A mi feladatunk a jegyek és bérletek árusítása, az utazási jogosultság ellenőrzése, valamint megtervezzük és irányítjuk a közlekedési hálózatot, valamint utastájékoztatási feladatokat is ellátunk. Ügyfelünk az összes fővárosi lakos, idelátogató belföldi és külföldi turista, akár a közösségi közlekedést veszi igénybe, akár MOL Bubi bringával jár.

Röviden, mozgásban tartjuk a várost.

Ha szeretnél Nálunk dolgozni, jelentkezz hozzánk és vegyél részt céljaink megvalósításában! Az alábbi munkakörbe várjuk jelentkezésed:

Főbb feladatok:

  • szabályozási, illetve folyamat- és működésfejlesztési szempontból véleményezi a Társaság szabályzatait,
  • részt vesz a szabályzattervezetek elkészítésében,
  • koordinálja a szabályzatok véleményezési folyamatát, azok kibocsátását, gondoskodik a szabályzatok megfelelő kihirdetéséről és közzétételéről,
  • gondoskodik a szabályozás megfelelő dokumentálásáról, a vonatkozó nyilvántartások vezetéséről, a szükséges tájékoztatások elkészítéséről,
  • segíti a Társaság szabályozási rendszere koherenciájának biztosítását, annak működését folyamatosan figyelemmel kíséri és javaslatot tesz a fejlesztésére,
  • folyamatfelvételi interjúkat és workshopokat tart, feltérképezi a folyamatokat az ARIS-ban és elkészíti a folyamatszabályzatokat,
  • részt vesz a Társaság működési és folyamati problémáinak azonosításában, az elvárt és az aktuális működés közötti eltérések feltárásában és a fejlesztésre vonatkozó javaslattételben.

Követelmények:

  • felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem),
  • 3 – 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • irodai programcsomag magabiztos használata (MS Office),
  • önálló, pontos munkavégzés,
  • gyors, logikus gondolkodás,
  • folyamat- és rendszerszemlélet,
  • jó fogalmazási és szövegértelmezési készség,
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • ARIS vagy egyéb folyamatmenedzsment szoftver ismerete.

Előnyt jelent:

  • SharePoint ismerete

Miért válassz minket?

Célunk a barátságos, motivált, célorientált csapat kialakítása, melyben fontos szerepet kapsz. Vezetőd odafigyel ötleteidre, értékeli lelkes és dinamikus hozzáállásod. Mindehhez versenyképes fizetést és juttatási csomagot kínálunk, valamint jó hangulatú közösségi programokkal hozzuk össze a kollégákat egy kötetlen beszélgetésre, ismerkedésre. Irodaházunk központi helyen, a Deák tértől néhány percre található, számos közlekedési eszközzel könnyen elérhető. Nálunk magas összegű cafeteria, rugalmas munkaidő és utazási kedvezmény vár.

Jelentkezésedet elektronikusan várjuk, kérjük, hogy a tárgyban add meg „FOLYAMATMENEDZSMENT ÉS SZABÁLYOZÁSI FŐMUNKATÁRS / SZAKÉRTŐ” munkakör megnevezést.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 23.02.2021