Folyamatfejlesztési vezető (INTS/22/136)

Folyamatfejlesztési vezető munkatársat keresünk Mezőgazdasági gépek meghajtásához szükséges erő- és nyomatékátviteli alkatrészek és egységeinek gyártásával foglalkozó partnerünk számára

Az új munkatárs feladatai közé tartozik:

  • Gyártási folyamatok zökkenőmentes biztosítása és fejlesztése
  • Együttműködés a problémakezelésben és megoldásukban
  • Termékek, alkatrészek termelési folyamataiban, koordinálásában való aktív részvétel
  • Veszteségek kiküszöbölése
  • Anyagáramlás javítása, gyökérok elemzések elvégzése
  • Javaslattétel fejlesztő, javító és megelőző intézkedésekre és aktív részvétel azok bevezetésében a termékminőség és a termelési hatékonyság növelése érdekében
  • Termelékenység növelő és költségelemző tevékenységek ellátása és költségcsökkentő projektekben való részvétel
  • Oktatások szervezése, lebonyolítása, működésük biztosítása

Amit kérünk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • LEAN ismeretek
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • SQL ismeret előny
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Pozíciódnak megfelelő korrekt juttatás
  • Barátságos környezet
  • Fejlődő vállalati háttér
  • Sokoldalú, változatos, dinamikus munka

Munkavégzés helyszíne: Kecskemét

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time

Published on 19.11.2021